Varisten Korunmak İçin Damarlarınıza İyi Bakın!

cuma

  Sigara tüketmeyin. Sigara sadece bacak damarlarını değil tüm damarlarınızın tıkanmasına neden olur. İlerleyen dönemlerde damar rahatsızlıklarının baş göstermesinin en büyük nedenlerinden biri de sigara tüketimidir. Şeker hastalığı birlikte obezite hastalığı da damar hastalıklarının ortaya çıkmasına neden olan hastalıklardır. Damar tıkanıklarına neden olan bu hastalıklar, varis hastalığının oluşumunu kolaylaştırırlar. Damar tıkanıklığına neden olan her şey, aynı zamanda varis hastalığını da kolaylaştırır. Varisle mücadele etmek için damar tıkanıklığıyla mücadele etmeniz gerekir. Yaşam alışkanlıklarınızı değiştirerek, damar tıkanıklarına karşı önlem alabilirsiniz. Bacaklarınızdaki toplardamarlar, varise neden olur. Bu yüzden varise karşı, damarlarınızı koruyarak önlemler almalısınız.

cuma

 

Sigara tüketmeyin. Sigara sadece bacak damarlarını değil tüm damarlarınızın tıkanmasına neden olur. İlerleyen dönemlerde damar rahatsızlıklarının baş göstermesinin en büyük nedenlerinden biri de sigara tüketimidir.

Şeker hastalığı birlikte obezite hastalığı da damar hastalıklarının ortaya çıkmasına neden olan hastalıklardır. Damar tıkanıklarına neden olan bu hastalıklar, varis hastalığının oluşumunu kolaylaştırırlar.

Damar tıkanıklığına neden olan her şey, aynı zamanda varis hastalığını da kolaylaştırır. Varisle mücadele etmek için damar tıkanıklığıyla mücadele etmeniz gerekir. Yaşam alışkanlıklarınızı değiştirerek, damar tıkanıklarına karşı önlem alabilirsiniz. Bacaklarınızdaki toplardamarlar, varise neden olur. Bu yüzden varise karşı, damarlarınızı koruyarak önlemler almalısınız.

0 comments Show discussion Hide discussion

Add a comment