Basurlarınız Canınızı Yakmasın!

basur varis

  Oturup kalkarken, yürürken kendinizi garip hissetmenize neden olan basurlarınız, hayatınızı zannettiğinizden çok daha kötü etkiler. Basur hastalarının en büyük şikâyeti, ağrılarıdır. Bu ağrılar hastalığın ilerleyen dönemlerinde uykusuz gecelerin habercisi olacağı gibi gün içinde de enerjinizi azaltacaktır. Uykusuz ve stresli günlerin habercisi olan basur ağrıları hem fiziksel hem de psikolojik pek çok soruna neden olurlar. Uykusuzluk, stres ve sıkıntı hali, sürekli tuvalet ihtiyacının olması düşüncesi basurun neden olduğu sadece birkaç rahatsızlıktır. Basur hastalarının toplum içinde kendilerini yalnız hissetmeleri, hastalıklarını kimseyle paylaşmak istememeleri huzursuz olmalarını kolaylaştırır. Basur sadece bir damar hastalığı değildir. Pek çok hastalığın ortaya çıkmasına zemin hazırlayan ciddi bir…

basur varis

 

Oturup kalkarken, yürürken kendinizi garip hissetmenize neden olan basurlarınız, hayatınızı zannettiğinizden çok daha kötü etkiler.

Basur hastalarının en büyük şikâyeti, ağrılarıdır. Bu ağrılar hastalığın ilerleyen dönemlerinde uykusuz gecelerin habercisi olacağı gibi gün içinde de enerjinizi azaltacaktır. Uykusuz ve stresli günlerin habercisi olan basur ağrıları hem fiziksel hem de psikolojik pek çok soruna neden olurlar.

Uykusuzluk, stres ve sıkıntı hali, sürekli tuvalet ihtiyacının olması düşüncesi basurun neden olduğu sadece birkaç rahatsızlıktır.

Basur hastalarının toplum içinde kendilerini yalnız hissetmeleri, hastalıklarını kimseyle paylaşmak istememeleri huzursuz olmalarını kolaylaştırır.

Basur sadece bir damar hastalığı değildir. Pek çok hastalığın ortaya çıkmasına zemin hazırlayan ciddi bir hastalıktır. Bu yüzden basura karşı önlem alarak, kendinizi korumaya başlayabilirsiniz.

Unutmamalıdır ki basur çok sık görülen ve herkeste görülme ihtimali olan bir hastalıktır. Başlangıçta tedavisi oldukça kolaydır ve basur ilaçlarından yardım alabilirsiniz. Erken teşhis ve tedavi sadece basurdan değil diğer hastalıklardan da korunmanızı sağlar.

0 comments Show discussion Hide discussion

Add a comment