BASUR hastaları için simit minder kullanımı

63677294_tn30_0

Basur hastalığının yoğun olduğu dönemlerde çekilen acıyı azaltmak için kullanılan yöntemlerin başında simit minder kullanımı gelir. Özellikle hastalığın yoğun olduğu dönemlerde, masa başında çalışan basur hastaların sıklıkla tercih ettiği simit minderler hastalık yüzünden çekilen acıyı azaltırlar. Basur hastalığı yüzünden oturmakta zorlanan bu yüzden acı çeken hastalar için faydalı olan simit minderler, hastalığın tedavisinden ziyade hastaların rahatlamasını sağlarlar. Halk arasında bilinen ve oldukça yaygın olan simit minder kullanımı, basur hastalarının ağrıları için çözüm niteliği taşımaktadır. Bilindiği gibi basur hastalığı en çok otururken acı verir. Simit minderlerin ortası delik olduğu için hasta oturduğu zaman basurlu bölge açıkta kalır böylelikle hastanın çektiği acı…

63677294_tn30_0
Basur hastalığının yoğun olduğu dönemlerde çekilen acıyı azaltmak için kullanılan yöntemlerin başında simit minder kullanımı gelir. Özellikle hastalığın yoğun olduğu dönemlerde, masa başında çalışan basur hastaların sıklıkla tercih ettiği simit minderler hastalık yüzünden çekilen acıyı azaltırlar.

Basur hastalığı yüzünden oturmakta zorlanan bu yüzden acı çeken hastalar için faydalı olan simit minderler, hastalığın tedavisinden ziyade hastaların rahatlamasını sağlarlar. Halk arasında bilinen ve oldukça yaygın olan simit minder kullanımı, basur hastalarının ağrıları için çözüm niteliği taşımaktadır.

Bilindiği gibi basur hastalığı en çok otururken acı verir. Simit minderlerin ortası delik olduğu için hasta oturduğu zaman basurlu bölge açıkta kalır böylelikle hastanın çektiği acı azalır. Simit minder uzun süre oturmak zorunda olanlar için de büyük kolaylık sağlar. Seyahate çıkmak zorunda olan basur hastalarının yanında taşıması gereken simit minderler seyahat sırasında hastalara büyük kolaylık sağlarlar.

Simit minderler basur hastalarının acılarını hafifletir. Ama hastalığın etkisini azaltmaz ya da geçmesini sağlamaz. Simit minderler bir tedavi yöntemi değildir. Geçici rahatlama sağlarlar. Bu yüzden basur hastalığı için tedavi şarttır.

0 comments Show discussion Hide discussion

Add a comment